به همه سلام. من مزارم، مزار شريف. جای همه خالی (خالی واقعا؟!) به اميد خدا فردا می‌رم کابل. از آسمون کفتر می‌آد (چون دور و بر روضه شریف - قبر احتمالی علی(ع) - پر از کفتره، مثل مشهد خودمان) اما خدا به سر شاهده هیچ دختری در کار نیست! این‌ها همه شایعه دشمنان است که اینجا چنین است و چنان!

من اینجا و هرجا که از این پس می‌خواهم برم، دنبال وارستگی می‌گردم - قطع وابستگی - اگر دوستم دارید، دعا کنید که پیداش کنم.

پ.ن/ اینجا کابل. قابل توجه کسانی که به موضوع وابستگی و وارستگی من علاقه ویژه پیدا کرده‌اند؛ هیچ خبری - تاکید می‌کنم - هیچ خبری از فرود، سقوط، هبوط، صعود و ... هیچ پرنده یا دختری نیست! من شدیدا تکذیب می‌کنم! از ما گفتن.

/ 28 نظر / 14 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهدی

ما هيچ علاقه ويژه ای به وارستگی يا وابستگی تو نداريم ٬ اما ظاهرا تو خيلی دلت ميخواد که چنین علاقه ای داشته باشيم !

منصوره

خوش به حالت .همين .

يک نفر

هييييييييی! روزگار قدار!

عذرا

رضا

سلام، حالا که فکر می کنم می‌بينم بايد می‌رفتی، لازم بود که يک هيييييييييی بلند بکشی. روزگار قداريه، برگشتی تو اين طور نباش. منتظريم.

؟؟؟

در ضمن از وارستگی تا وارفتگی کيلومترها فاصله هست!!!

بهار

سلام خبری ازتون نيست جواب هم که نمی‌ديد شما پس مارا پيدا کنيد . خوب منتظرم راستی کابل چه ميکنی؟

يک نفر

ذیل همین کامنت‌ها کسی نوشته بود «تا دختران ایرانی دلبری میکنند که دیگر فرصت به دختران کابلی نمی رسد. البته با شناختی که از تو دارم میدانم که [...] در ضمن شنیده ام که در سفر تنها نیستی! ما که بخیل نیستیم خوش بگذرد!!» اين کامنت را هم ۵ و چهل و اندی دقيقه صبح(!) گذاشته و بعدا کامنت ديگری هم مرحمت کرده که با امضای ؟؟؟ و لينک /// می‌بينيد. من تا به امروز هيچ - دقيقا هيچ - کامنتی را حذف نکرده بودم، حتی کامنت آنهایی را مستقیما، به دروغ و با واژگانی زشت به من توهین کرده‌بودند. متاسفم که مجبور شدم اين کار را بکنم. توضيح بيشتری هم ندارم جز اينکه به امثال این آقا یا خانم بگویم اگر دوست داريد هرچی از دهانتان در می‌آيد بنويسيد، حتما اسم واقعی‌تان را هم پايينش بياوريد.

يهودا

سلام بر حسين اقا اگر من مستقيما به دروغ و يا با واژگانی زشت به تو توهين کردم معذرت می‌خواهم ولی هيچ وقت فکر نمی کردم صفحه‌بند حرف بدی باشد؛ باز هم شرمنده راستی فکر می کنی بايد اسم واقعی ام را بنويسم ديه‌گو مارادونا