مگر شب ما ...

یکی از نمایندگانی که از موضع اصولگرایی - همان چیزی که این دولت کریمه با شعار آن سر کار آمده - به همین دولت بسیار می‌تازد و حتی گاهی دل آدم را خنک می‌کند، در نطقش در مجلس به عنوان مخالف کابینه جدید گفته: انتقاد من به خاتمی این بود که او خود را ایدئولوگ نظام می دانست و این حرف اشتباه بود. الان در مورد آقای احمدی نژاد همین طور است.

دارم با خودم حساب می‌کنم چند سال باید بگذرد تا یکی هم حرف ما را پشت تریبون مجلس بزند؟ فقط حرفش را، عملش پیشکش! بگوید: اساسا حکومت ایدئولوگ نیست؛ نباید باشد. بگوید ایدئولوژیک بودن حکومت است که ما را به این روز انداخته. بگوید نه وظیفه حکومت است که ایدئولوژی به خورد مردم بدهد، نه حق‌اش.

چند سال باید بگذرد؟

 

/ 4 نظر / 201 بازدید
مجید نصرآبادی

خبر فوری: بیانیه جمعی از وبلاگ‌نویسان فارسی زبان در اعتراض به وقایع اخیر پس از انتخابات ریاست جمهوری 1388 را در صورت تمایل با نام حقیقی خود و ثبت وبلاگ یا سایت شخصی امضاء کنید. تنها نام کسانی ثبت می‌شود که دارای وبلاگ یا سایت شخصی هستند و با نام حقیقی خود آن را اداره می‌کنند. لطفاً این خبر را به تمامی بلاگرها اطلاع رسانی کنید. در صورت موافقت نظر خود را اعلان کنید.

مهدیه

[متفکر]فکر کنم دقیقنننننننننننن صد و پنجاه و شش سال و سه روز، حالا شاید یکم اینور و اونور! تازه دقیقه و ثانیه شو هنوز حساب نکردم[نیشخند] به هرحال استاد خودتون که می دونید صد سال اولش یه کم سخته! پس میشه امیدوار بود[رویا]

انارام

احتمالا سی سال دیگه ... فقط یک کمی این سی بعدی احتمالا سختتر از اون اولیه که گذشت

سارا

هر چه به گندد نمکش می زنند وای به روزی که به گندد نمک . تبریک می گویم که ادعاهای جناب کروبی دروغ از آب درآمد.طبل رسوایی اصلاح طلب ها بعد از ادعای واهی تقلب دیروز چنان بر زمین خورد که نه تنها ایران بلکه کاخ سفید.تل آویو .لندن و خانه بنی صدر و رجوی را هم به لرزه در آورد. راستی یک سوال :به نظر شما لیاقت آدم معلوم الحالی مثل دکتر سروش حمایت از دروغگوی منافقی چون کروبی بود یا لیاقت کروبی دروغگوی منافق حمایت معلوم الحالی چون سروش است؟ مهتاب می تابد و سگ ها پارس می کنند...