ازتان بدم می‌آید! ازتان که به خیالتان تا آخر زندگی‌تان را می‌دانید که چه‌طور می‌گذرد. ازتان که فکر می‌کنید حسابتان پاک است و تکلیفتان معلوم، و می‌خواهید تکلیف زندگی دیگران را هم معلوم کنید. ازتان بدم می‌آید که حرف طلاق دو نفر که می‌شود نچ‌نچ می‌کنید و مزخرف می‌گویید که «معلوم بود فلانی با فلان کارش فلان چیز سرش فلان می‌شود». ازتان بدم می‌آید که فکر می‌کنید زن‌هایتان و شوهرهایتان و طلاهایتان و موبایل‌هایتان و میزهایتان را خدا سنجاق کرده به‌تان؛ مال خودتان است و حق خودتان و درستش هم همین است و پس «فلان کس فلان‌کاره است که رفته است سراغ چیزی که مال خودش نیست» و «این عشق نیست، هوس است» و بعد درمی‌آیید که نقش تاریخی و اجتماعی و فرهنگی و دوستی و کوفتی و زهرماری‌تان را بازی کنید و جان و احساس و آبروی دختر مردم و پسر مردم را نجات بدهید و برش گردانید به راه راست و برایش یک عشق حقیقی پیدا کنید و یک شوهر و زن آدم حسابی و میز و کار و پول و موبایل و شخصیت.

ازتان بدم می‌آید. دلم خنک می‌شود که بیخ گوشتان شوهرتان دارد عاشق همکار بیست‌ساله‌اش می‌شود و زنتان دارد به‌تان خیانت می‌کند و یکی زیرآب‌ میز و دستکتان را می‌زند و ده سال بعد بدتر از همانی که برایش نچ‌نچ می‌کردید سرتان می‌آید. دلم خنک می‌شود، ولی الآنی را که دارید گند می‌زنید به چیزی که به‌تان مربوط نیست، الآنتان را چه کنم؟ هوم؟

بهر یک جرعه که...

/ 23 نظر / 16 بازدید
نمایش نظرات قبلی
گوله برفی

دوست دارم یه چیزی بهت بگم ولی ....

hedi

salammmmmmmmmmmm na baba man nafahmidam ki hasti albateh kheng ke nistam vali nafahmidam hala jon man ki hasti?

hedi

na man nashnakhtamet khob bego ki hasti az fozoli mordam faghat midonam az dostay morteza tavakoli,morteza ghadimi ,amir mahdi haghighat , va hossain vahdani hasti hala nemidonam ki ?

hedi

midonam mehdi hasti vali mehdi chi?

مهدی

خودتو لوس نکن ٬ من هم نگفتم که تو شيرينی ٬ يا اينها مگس ... به قول اون برنامه کودک زمان بچگی هامون : ـ البته احتمالا بچگی من و نوزادی تو - " ننه قلی اين يه ضرب المثله ! " منظورم اين بود که عده ای هستند که جنابعالی هر چی بگی میان فوری میگن : آره راست میگی و اتفاقا حرف دل من هم همین بود و ... اینا ! انگار منتظرن عقایدشونو به واسطه مطرح شدن عقاید تو به دیگران بفهمونن !

hedi

salam man cheh midonam 2/3 nafar beht gofteh bodan mehdi .be khoda daram az fozoli khafeh misham

hedi

vayyyyyyyyyyy hossian mikoshamet hala mano sare kar mizari? bazam be dosteh bamaramet ke nemidonam ki bod ke mano az fozoli dar ovord .vayyyyyyyyyy delam barat tang shodeh.avalan bi marefat khodeti ke rafteh gomo gor shodi dae sani ma mokhlesim

مرجان

منم ازشان بدم می آید ولی می توانی بگو برای چه این قدر آتیشی شده ای؟

فرزانه فخريان

چشمی که نظر نگه ندارد / صد فتنه که بر سر دل آرد آهوی کمند زلف خوبان / خود را به هلاک می‌سپارد ...؟!

.

خب حق داری يه جورايی.هم تو حق داری،به همان دليل! هم نعيمه حق دارد به همان دليل!! هم مرتضا حق دارد به همان دليل!!!