دل‌خوش‌کنک

پگاه - دوست نادیده‌ی اسکاندیناوی‌نشین من - خواسته که ۷ تا ترانه محبوب و ۷ تا ترانه جفنگ زندگی‌م را بنویسم. انتخاب هر دویش خیلی سخت است، چون از هر کدام تا دلتان بخواهید داریم! اما ۷تایی که همین الان یادم می‌آید را می‌نویسم و تاکید می‌کنم این انتخاب‌های من در نیمه‌شبان دوشنبه ۱۳، ۱۲ است، و ممکن است هر لحظه تغییر کند.

۷تا محبوب‌ها:
- نمی‌دانم چرا، ولی بین این همه ترانه عاشقانه فارسی، همیشه فکر کرده‌م شام مهتاب داریوش «ترانه‌ترین» است.
- از گوگوش چی را می‌توان انتخاب کرد؟ واسه تو قد یه برگم؟/ اون پرنده تو بودی؟/ دلم آغوش بی‌دغدغه می‌خواد؟ به دادم برس ای اشک؟ چی؟ هان؟ چی از جونم می‌خواین؟!
- برای عشق تازه، اجازه بی‌اجازه‌ی شهیار.
- با اجازه از You are my sunshine, my only sunshine، و O Brother، که به یک اندازه زیباترین سال‌های زندگی‌م را تداعی می‌کنند، Don't you forget about me از آلبوم The Mass /Era به خاطر بهترین خاطراتم با بهترین آدم زندگی‌م.
- D'amour ou d'amitié با صدای Celin Dion و احساس استیصال!
- Lady D'Arbanville شاهکار Cat Stevens.
- و ابی که هر کی بیرون لیست بماند، نمی‌توانم بی‌خیالش شوم؛ بهترین ترانه‌خوان تاریخ ترانه‌های فارسی.
۷ تا جفنگ‌ها:
بی‌خیال! اما برای این که دست خالی از این وبلاگ نروید، هرچی که توفان و سعید محمدی و شهرام صولتی خوانده باشند، + جفنگ‌ترین ترانه‌ی تاریخ دنیا: پله پلــــــــــه، تا ملاقات خدا می‌روم! با هنرنمایی عشق آقای راننده!

 

اگر دعوتی است، منصوره و بهناز و احسان را دعوت می‌کنم. اگر هم ننوشتند، به جهنم!

/ 6 نظر / 72 بازدید
پگاه

سلام ممنون دوست نادیده خاورمیانه نشین من !

ساسانی خواه

سلام اقای وحدانی.یه جواب نه دادن که اینقدر کلاس گذاشتن وتشریفات نداره که! اگه به دفتر ریاست جمهوری نامه نوشته بودم تا الان جوابم رو گرفته بودم!!!!! البته الان دیگه نیازی به چواب شما برای درخواستم نیست!!!

بهناز

میگما... میشه 700 تا بنویسی؟! اینا خیلی کمن.

فاطمه

آیا الان کامنت‌های من تایید می‌شه آیا؟:-s

ساسانی خواه

سلام .یه سر به مطلب: بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش.بزنید تا روشن بشه چی ازتون خواسته بودم!!!در ضمن اینطوری گفتم کمتر در خجالت شما می مانم!!!حد اقل رو در رو نمیشم که بگید ساسانی هروقت با من کار داره با من تماس می گیره!!!

میم

بهترین آدم زندگیتون کی بوده؟ چی کار کنم خوب فضولیم گل کرده [لبخند]

Whoops, looks like something went wrong.