از وبلاگ يه کسی که چشم ديدنش رو ندارم، يه لينک خوب - بهتره بگم عالی، لااقل برای امشب - پيدا شد. سايت-وبلاگ محمدعلی ابطحی معاون رييس‌جمهور که برای خودش وبلاگ راه انداخته، با طراحی خوشگل و نوشته‌هايی که شايد هيچ‌وقت فکرش رو نکنی يه آدم سياسی می‌تونه بنويسه. با هيچ‌چيز سياسی قضيه کاری ندارم. اصلا همه لطفش هم به اينه که ماجرا سياسی نيست. نوشته‌های کسی که به قول خودش می‌خواهد می‌خواهد اينجا هم که شده خودش باشد بدون عنوان‌ها و مسووليت‌هايش. به ديدن و خواندنش می‌ارزد. دوتا چيز خوب هم دارد: اسم خوبش - وب‌نوشت - و عکس‌هايی که بعضی‌هايش مال دوربين موبايلش است!

خلاصه بخوانيد و ببينيدش. در مورد اون بابا که چشم ديدنش را هم ندارم قضيه خيلی جدی نيست، فقط می‌خواهم ببينمش و با خنده بهش بگويم «آقانيما! اومدی و به ما زدی و رفتی‌ها! خيلی باحالی بابا تو!»

ضمنا بعدا ديدم يکی از بچه‌ها برايم آف‌لاين همين لينک را گذاشته بود. خدا را شکر، مديون اين آقانيما نمانديم!

پ.ن

دلم براش خيلی تنگ شده، خيلی. حاليتونه؟!

/ 5 نظر / 6 بازدید
saboor

mamnoon az khabari ked dadi.hamishe paydar bashi.nazaret ro ham darbareye weblogam begoo.

gone with the wind

سلام، اميدوارم متهم به بی معرفتی و ... نشوم، اما راستش يک ساعت است صفحه وبلاگتان جلوی رويم باز است و هی دارم فکر می کنم، بين دوستانم کی زده به سيم آخر! يک راهنمايی کوچک لطفا! يا حداقل ایميل، آدرس اين پايين هست... با مهر، نيما

يك نفر

سلام عليکم و رحمه‌الله! حدس می‌زدم وبلاگ رو پيدا کنی، ولی نه به اين زودی! اين که کی به کيه رو برات ميل زدم. اگه دوروبر سيم آخر من بيای خوشحال می‌شم، فقط ولتاژش زياده، مسووليتش هم با خودت!

سارا

آره آشپزخونه رو ديدم ريخته تش به هم .حالشو بگيريم يا بی خيال؟خوشم میاد ازم حساب بردی آپدیت می کنی.بذار دل من خوش باشه فک کنم از من حساب بردی.

ليدا

حدس زدنش زياد سخت نبود .... خسته نباشی